Palenie akt wojskowych w Polsce (współcześnie i niedawno)

Awatar użytkownika
Ursi
Kontakt:

Re: Palenie akt wojskowych w Polsce (współcześnie i niedawno)

Post autor: Ursi » 10 lip 2018, 08:52

Brak słów... tępe trepy.
Můj praděda byl voják, který válčil na Piavě.

Awatar użytkownika
dwójkarz

Post autor: dwójkarz » 02 lut 2021, 06:37

Ha! Nie pisałem o tym - zatem nie donoszę, ale informuję, że podczas mego epizodycznej współpracy/ pracy w WBH odkryłem w magazynach kilka pudeł planów, szkiców etc. fortyfikacji i budynków wojskowych w Krakowie. Od końca XIX do 1918. Stan zachowania bardzo dobry, idealny wręcz. To nie było nigdy udostępniane. Zbiór ten jeszcze (chyba?) nie jest dostępny, ale spróbuję się dowiedzieć co i jak.
Vertreter des k. u. k. Armeeoberkommando beim kais. deutsch. Generalgouvernement Warschau

https://www.academia.edu/47593852/THE_E ... _FROM_1934

Awatar użytkownika
krakał

Post autor: krakał » 01 maja 2021, 22:38

dwójkarz pisze:
02 lut 2021, 06:37
Ha! Nie pisałem o tym - zatem nie donoszę, ale informuję, że podczas mego epizodycznej współpracy/ pracy w WBH odkryłem w magazynach kilka pudeł planów, szkiców etc. fortyfikacji i budynków wojskowych w Krakowie. Od końca XIX do 1918. Stan zachowania bardzo dobry, idealny wręcz. To nie było nigdy udostępniane. Zbiór ten jeszcze (chyba?) nie jest dostępny, ale spróbuję się dowiedzieć co i jak.
yyyyyy..... i jak?

Awatar użytkownika
dwójkarz

Post autor: dwójkarz » 02 maja 2021, 06:49

Jeszcze nie dają do Pracowni. W ciągu roku winien być ogłoszony jakiś "sukces" rembertowskiej kanalii, medialny jakiś, to pewnie to też się nada (zbiór magazynowy).
Vertreter des k. u. k. Armeeoberkommando beim kais. deutsch. Generalgouvernement Warschau

https://www.academia.edu/47593852/THE_E ... _FROM_1934

ODPOWIEDZ