Pomniki na cmentarzu w Jadownikach

Cmentarze I wojny światowej
Pazuzu
Posty: 46
Rejestracja: 01 cze 2018, 12:18

Re: Pomniki na cmentarzu w Jadownikach

Post autor: Pazuzu » 23 lut 2023, 10:54

Wypraszam sobie nazywanie mnie sadeczaninem (tfu tfu) :evil:

Ale do meritum - brak zgody na Twój brak zgody. Kolega chyba nie zauważył, że koncentracja jest tylko częściowa i nie obejmuje wszystkich oddziałów. NS i Tarnów zostały i nic im nie dolega.
Oddział w Nowy Sączu zresztą jest w trakcie budowy nowej (również luksusowej) siedziby, więc przeniesienie akt z NS do centrali raczej można nawet w dłuższej perspektywie wykluczyć. Taki Tarnów mogliby przenieść, bo warunki na Chemicznej mocno depresyjne...

johan1968
Posty: 267
Rejestracja: 03 cze 2018, 18:07
Lokalizacja: Kraków/Krzeszowice

Re: Pomniki na cmentarzu w Jadownikach

Post autor: johan1968 » 23 lut 2023, 16:09

Pazuzu pisze:
23 lut 2023, 10:54
Oddział w Nowy Sączu zresztą jest w trakcie budowy nowej (również luksusowej) siedziby, więc przeniesienie akt z NS do centrali raczej można nawet w dłuższej perspektywie wykluczyć. Taki Tarnów mogliby przenieść, bo warunki na Chemicznej mocno depresyjne...
O, to znakomite z mojego punktu widzenia informacje, i chętnie składam samokrytykę, braki w wiedzy obiecując i deklarując uzupełnić. Choćby nawet pewnych działań opisany tu stan rzeczy mi nie ułatwiał, opcjonalnie.
(Za użycie określenia terytorialnego - niedobrego i obraźliwego - serdecznie przepraszam ! - odszczekuję pod ławą i składam żal czynny. Miało to być - w zamyśle - miłe i rozluźniające. Upraszam wybaczenia !)

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości