XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Awatar użytkownika
Trotta

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 20 paź 2020, 07:59

Ech, fajnie się czyta, jak zawsze przy tego typu wspomnieniach żałuję, że tak późno zacząłem jeździć do Sanoka. No i warto byłoby wspomnieć o spotkaniu piętnastym, zwłaszcza z uwagi na jego niezwykły, muzyczny klimat. No i róg!
Die Gott als Slav und Magyaren schuf, Sie streiten um Worte nicht hämisch,
Sie folgen, ob deutsch auch der Feldherrnruf, Denn: Vorwärts! ist ungrisch und böhmisch [Grillparzer]

Art

Post autor: Art » 20 paź 2020, 09:16

Trotto, tekst powstał po XIV SSMAW, jeszcze nie było wiadomo, czy XV się odbędzie... Ale może masz rację - skontaktuje sie z p.Obercem i podeślę mu podsumowanie XV. Uprzedzał mnie, że nie wie, kiedy uda mu się wydać kolejny tom. W tym ostatnim też byliśmy...
No i widzisz - późno zacząłeś, ale Twój wkład był istotny... A co będzie dalej - ja już naprawdę powinienem wysiąść z tego wszystkiego, sądzę, że ktoś przejmie flagę z XV i poprowadzi dalej. Ja będę z boku... Oczywiście, gdyby trzeba bylo coś zrobić, to chętnie. Ale już nie jako organizator. Po takim opluciu to się odechciewa...

Cyprian

Post autor: Cyprian » 20 paź 2020, 17:49

Art pomożemy :D

Art

Post autor: Art » 22 paź 2020, 23:41

Niejako zamykając wątek zamknięty... Pyskówka - raczej wyjaśnienie. Kim jest tajemniczy don Wasył z krainy Deszczowców ? Długo się zastanawiałem... Nowe konto, nowi ludzie, a tak od razu po oczach i z kopa... Kto by to mógł być, kto Wasyłowi przekazywał informacje o wspaniałych plakatach, pamiątkach ze SSMAW... No i czytając po raz kolejny moje określenia jako opluwacza - zacytuję post don Wasyła:
Autor: WASYŁ » 28 sie 2020, 20:30

Owszem poczytałem i oglądałem zdjęcia. Ludzie też dużo mówią. Więc mówiąc że to twoja zasługa (ku....aaaaa, poczytajcie tekst który przygotowałem dla p.Oberca podsumowujacy 14 lat Spotkań - jest w temacie XV SSMAW !!!) obrażasz ludzi co robili plakaty, pamiątki, dyplomy, przyznawali stopnie i wymyślali różne rzeczy żeby wzbogacić te spotkania. Sam mam kilka pamiątek otrzymanych od znajomego co bywa na spotkaniach. Więc umiejętność lansowania się to nie wszystko trzeba pamiętać o innych. A plakat mogłem zrobić ale skoro mnie zgasiłeś na wstępie to trudno. A ja pozdrawiam !
Na wstępie to nikogo nie zgasiłem, to b.Kol. Drucik/Kuk poczuł się urażony, że Cyprian zaczął coś z plakatem... b.Kol. Drucik/Kuk mógł się poczuć urażony zgaszeniem - ale przecież ten post napisał don Wasył... No, chyba, że jakieś rozdwojenie jaźni...
I na tym zakończę temat pyskówki z don Wasyłem, hłe, hłe, hłe, Wasyłem... :lol:

Pudelek

Post autor: Pudelek » 25 paź 2020, 00:17

Wątek pyskówek faktycznie najlepiej zamknąć, bo w końcu w takim temacie najlepiej czytać miłe wspomnienia odnośnie spotkania, a nie takie tam ;)

Awatar użytkownika
KUK DRUCIK

Post autor: KUK DRUCIK » 04 lis 2020, 09:26

To tak na koniec tematu. Dziś otrzymałem !!!

Obrazek

Art

Post autor: Art » 04 lis 2020, 10:05

Ciekawe, jaka była sygnatura postępowania... To tylko tak na zakończenie...
Sprawę uważam za zakończoną, tylko prosiłem o zwrot flagi z podpisami z poprzednich SSMAW, ale jakoś bez echa.

Awatar użytkownika
Ursi
Kontakt:

Post autor: Ursi » 05 lis 2020, 12:17

Dziwne to nazwisko, takie niezbyt częste... ;)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Můj praděda byl voják, který válčil na Piavě.

Art

Post autor: Art » 05 lis 2020, 12:24

Awatar użytkownika
Ursi
Kontakt:

Post autor: Ursi » 05 lis 2020, 12:28

W kraju mamy 368 osób z nazwiskiem Wasyl, bez "ł".
Můj praděda byl voják, který válčil na Piavě.

ODPOWIEDZ