XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 05 lip 2020, 22:11

Informacje są zarazem niepokojące, pocieszające, martwiące i dające jakąś nadzieję ;)

Co do terminu w drugiej połowie września - budzi to pewne obawy, bo niektórzy potencjalni uczestnicy SSMAW mają też na drugą połowę września przesuniętą konferencję z wiosny. Trudno oczywiście dokładnie powiedzieć, bo to wszystko niepewne.

Pozostaję przy nadziei, że wszystko się ułoży!
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Incubus » 06 lip 2020, 20:58

Szanowne Koleżanki (nieliczne, więc tym bardziej szanowne :) ) i Koledzy,
Choć sam byłem na SSMAW zaledwie 1 raz, ale wobec tego, że śledzę coroczne relacje, myślę, że ten raz był jak najbardziej reprezentatywny dla wszystkich spotkań. Rzecz oczywista, są osoby "topowe', wiodące, a przede wszystkim biorące na siebie cały ciężar organizacji - wielki im Denkmal na rynku w Sanoku się należy... Ale też Ich nieobecność nie może być jednoznacznie identyfikowana z bezsensownością spotkania, jako takiego, miłośników p.t. Stanowisko wyrażone explicite przez Pudelka (ech, nie obraź się, morze piwa w Sanoku pamiętam :) ) moim zdaniem trochę niefajnie wartościuje innych uczestników imprezy. Jakkolwiek trudno ją sobie wyobrazić bez Krzysztofa i Artura, to mimo wszystko warto dać szansę zaistnieć innym.
Tak już bez związku: bardzo prawdopodobne, że pojawię się ja ze swą skromną osobą w tym roku.

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 07 lip 2020, 09:42

Witam serdecznie wszystkich
Pamiętam zeszłoroczne spotkanie, które było moim pierwszym i które do dzisiaj wspominam bardzo pozytywnie. Od tego też czasu jestem w kontakcie z Arturem. Tak się ułożyło, że napisaliśmy pewien projekt, ale nie on jest ważny tylko spotkanie i to właśnie w pierwszy weekend września w ustalonej formule. Jeśli uda nam się dostać jakieś dofinansowanie projektu będziemy się martwić co z tym fantem zrobić, jednakże tradycyjne spotkanie w pierwszy weekend września to tzw. mocny termin. Znając realia to odpowiedź z Brukseli nt. ewentualnego projektu możemy otrzymać nawet na początku sierpnia i wtedy dopiero będziemy się nad tym zastanawiać jak również na formułą realizacji czegoś takiego. Pozdrawiam serdecznie i potwierdzam obecność na wrześniowym spotkaniu, które atmosfera jest niepowtarzalna.

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 08 lip 2020, 01:17

Oczywiście nie chciałem nikogo urazić ani umniejszyć, ale spotkanie, w dodatku jubileuszowe, bez Artura i Kuka kojarzyło mi się z pójściem na koncert Beatlesów bez Lennona i McCartneya ;) Poza tym jest jeszcze problem innej bajki: osoby nie będące "starymi wyjadaczami" nie zawsze są wiarygodne jeśli chodzi o obecność, dużo się pisze, a potem nagle wychodzi, że i tak przyjeżdża głównie stara gwardia. Oczywiście są chlubne wyjątki, jak np. ubiegły rok, ale to raczej potwierdzenie reguły. Obawiałem się, że w sytuacji braku dwóch tenorów prowadzących to może się okazać, że przy ławeczce spotka się 5 osób... Dla mnie to jednak pewne wyzwanie logistyczno-finansowe, więc jadąc do Sanoka chciałbym widzieć większy tłum ;)

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 08 lip 2020, 06:54

Pudelek pisze:
08 lip 2020, 01:17
Oczywiście nie chciałem nikogo urazić ani umniejszyć, ale spotkanie, w dodatku jubileuszowe, bez Artura i Kuka kojarzyło mi się z pójściem na koncert Beatlesów bez Lennona i McCartneya ;)
Podpisuję się oburącz pod tym stwierdzeniem.

Jeśli chodzi o ilość, to my się też wybieramy dwuosobowo. Może wypada zacząć się wpisywać - tradycyjnie, kto będzie?
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 08 lip 2020, 13:54

Wobec tego ja zgłaszam, że nas będą cztery osoby. Pozdrawiam

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 08 lip 2020, 14:39

My we dwójkę. Chodzi oczywiście o termin początkowowrześniowy, późniejsze będą bardzo problematyczne. Noclegi mamy zaklepane oczywiście już od piątku, co by się dobrze wczuć w klimat ;)

Awatar użytkownika
KUK DRUCIK
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2019, 11:10

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: KUK DRUCIK » 09 lip 2020, 08:32

Ja będę duchem z wami :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Lenk » 09 lip 2020, 09:28

Ja jeśli Cyprian dalej ma miejsce w aucie to się z nim zabiorę jak nie to pojadę autobusem z Rzeszowa lub może ktoś inny jeszcze bezie jechał z Rzeszowa, jestem krótko na forum ale chciał was poznać.
Ja się dostosuję jeśli większość przyjedzie już w piątek do niedzieli będę się starał załatwić urlop i być w piątek już a jak nie to od soboty do niedzieli.

Ciężko coś zarezerwować w Sanoku, rezerwujecie miejsca w prywatnych stancjach, hotelu Sanvit na rynku czy gdzieś indziej ??

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 09 lip 2020, 11:19

Będę miał miejsce. Pojade przez Rzeszów.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości