XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

oooooo

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: oooooo » 23 sie 2020, 22:07

Aaaa... Kuk... Drucik czy jak tam - jeszcze jedno - JUBILEUSZOWE... a po nas choćby potop...

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Lenk » 23 sie 2020, 22:18

Art pisze:
23 sie 2020, 22:07
Aaaa... Kuk... Drucik czy jak tam - jeszcze jedno - JUBILEUSZOWE... a po nas choćby potop...
mam na dzieję, że po 15 spotkaniu forum nie umrze i tu wchodzą sprawy cmentarzy, sympatyków austro-węgier, może i poszukiwaczy/eksploratorów, razem tworzymy społeczność i o tym trzeba pamiętać i rozmawiać po to jest forum, czy by było 1-2-3 czy 30 osób na forum to właśnie ta osoba czy te osoby to moc i forum musi istnieć tak samo jak każde inne, bo jest to nieoceniona wiedza dla pokoleń i każdego z nas.

oooooo

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: oooooo » 24 sie 2020, 18:25

No i mamy...
mamy dwa grzyby w barszczu, czyli dwa projekty plakaciku. Plakacik Kukodrucika w stylistyce kwiatulkowo-gaciowej nawet nawet, jest oczojebny, pewnie będzie widoczny z daleka. Są błędy, które na etapie projektu trzeba byłoby poprawić. Ale, urwana nać, jak, skoro Kukodrucik niekontaktowy ? To znaczy nie reaguje, nie odbiera, nie odpisuje...
Mam przed nosem projekt, który podesłał mi Cyprian. Jeden gotykiem czy czymś w tym stylu (pewnie to wersja śląska...) totalnie nieczytelny. Błędy do poprawienia. Stylistyka raczej zbliżona do klasyki. Czarno-żółty, z gustownym portrecikiem FJI, czcionka prosta, czytelna. No, też błędy, ale wysłałem Cyprianowi swoje uwagi i propozycje. Ale trzeba byłoby wstawić projekt Cypriana, niech zdecyduje vox populi...
No i mam nadzieję, że Kukodrucik się jednak jakoś odezwie, bo jak już powiedział w sprawie plakaciku "A", to niech brnie dalej w ten alfabet...
Przed chwilka Trotta dał mi cynk: na plakaciku nie nick (przy nicku nie ma von, skromniacha :-) ) tylko imie i nazwisko. No tak, dorobek naukawo-badawczy... :-)

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 24 sie 2020, 19:19

Odesłałem projekt do poprawy zgodnie z uwagami Arta.

oooooo

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: oooooo » 24 sie 2020, 20:31

Cyprianie, to jak dostaniesz projekt po poprawkach, to wklej, zrobimy głosowanie.
Kuk vel Drucik nie odzywa się, nie rozumiem tego, bo albo się coś robi, albo nie. A głuchy telefon jakoś mnie irytuje. Po prostu tego nie lubię.

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 24 sie 2020, 23:14

Lenk pisze:
23 sie 2020, 20:54
Pudelek pisze:
23 sie 2020, 20:49
Ja postaram się przygotować jakiś mały pokaz fotografii z poprzednich spotkań - te, co znajdę, bo wszystkich chyba nie mam, ale poszukam. Chciałem się spytać czy tam będzie rzutnik, ale skoro Trotta będzie miał prelekcję to pewnie tak ;)

Swoją drogą pomysł wypicia piwa w każdym z lokali który nas oficjalnie gościł jest zacny. Nie jest ich aż tak dużo, bo tylko trzy ;)
To by było fajna sprawa, taka oś czasu od 1 zlotu do 15 - jubileuszowego :), kto było , kto odszedł, jak się bawiło forum, najlepsze zdjęcia, fragmenty filmów w zwolnionym tempie (filmy z humorem), jakie były początki jak to ewoluowało, a na końcu zdjęcia lub loginy osób zasłużonych dla forum
kto odszedł nie warto pisać, bo może jeszcze wróci ;) Mieliśmy kilka takich powrotów już :)

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 25 sie 2020, 09:13

Swoją drogą widzę, że najstarsze zdjęcia mam z 2008 roku, więc brakuje mi z dwóch pierwszych zlotów. Nie wiem, gdzie one się podziały, teraz pewnie ich już nie znajdę. Arturze, jakbyś coś miał u siebie to podeślij mi kilka, proszę ;) Były galerie na starym forum, ale - niestety - przepadły. :?

oooooo

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: oooooo » 25 sie 2020, 09:14

Odeszli - ale na dwór Najjaśniejszego Pana, TAM ... Oni już nie wrócą. Ja pamiętam dwóch z nich...

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 25 sie 2020, 09:35

Pudelek pisze:
23 sie 2020, 20:49
Chciałem się spytać czy tam będzie rzutnik, ale skoro Trotta będzie miał prelekcję to pewnie tak ;)
Pewności nie mam.
Po pierwsze nie bardzo mam materiał do pokazania, chociaż ze dwie mapy by nie zaszkodziły.
Po drugie - nie mam rzutnika. Ostatnio sprzęt załatwiał Kuk, który jak rozumiem niestety się nie pojawi. Spróbuję jeszcze rzutnik pożyczyć. Ale nawet jak rzutnik będzie - patrz "po pierwsze" :D
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 25 sie 2020, 11:04

Mam do przekazania że Art zamówił znaczki i identyfikatory.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości