XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 22 cze 2020, 10:18

Ja pewno pojade przez Rzeszów. Zabieram kumpla z Kamienia więc mogę zabrać i Ciebie.

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Lenk » 22 cze 2020, 13:55

Cyprian pisze:
22 cze 2020, 10:18
Ja pewno pojade przez Rzeszów. Zabieram kumpla z Kamienia więc mogę zabrać i Ciebie.
Będę pamiętał, bliżej września się zgadamy i zobaczymy co będzie bo plany jeszcze mogą się zmienić.

Awatar użytkownika
KUK DRUCIK
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2019, 11:10

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: KUK DRUCIK » 02 lip 2020, 08:52

Witam wszystkich serdecznie.

Pragnę poinformować że na obecną chwilę XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU odbędzie się jak to zostało ustalone. Kolega CAROLUS przygotowuje okolicznościowy plakacik i parę innych niespodzianek. Jednocześnie z żalem muszę powiadomić szanowne koleżanki i kolegów że niestety ale moja skromna osoba w tym spotkaniu nie weźmie udziału. Lecz duchem i myślami będę z wami. :lol: :lol: :lol:

Pozdrawiam i życzę miłych obrad.

KUK DRUCIK

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 02 lip 2020, 14:36

Weź nie żartuj, nie ma szans, żebyś był? To spory cios dla spotkania...
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Awatar użytkownika
KUK DRUCIK
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2019, 11:10

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: KUK DRUCIK » 02 lip 2020, 14:51

Przykre ale prawdziwe dacie radę :D

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 03 lip 2020, 11:47

W takiej sytuacji to chyba nie ma sensu niczego organizować, skoro też Artur pisał, że go nie będzie... Pięć osób na krzyż, bez dwóch głównych osobników, to zaprzeczenie idei tego spotkania. Szkoda, że umarło to śmiercią naturalną, akurat w taką rocznicę. Na razie rezerwacji noclegu nie wycofuję, ale... wygląda na to, że tak trzeba będzie zrobić :(

Awatar użytkownika
KUK DRUCIK
Posty: 14
Rejestracja: 10 wrz 2019, 11:10

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: KUK DRUCIK » 03 lip 2020, 13:32

Ale właśnie takie podejście do sprawy zabija to spotkanie. Jeśli nie będziecie się oglądać na innych to można to dalej ciągnąć. Tylko musicie tego chcieć. A chętnych na spotkania zawsze się znajdą.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 03 lip 2020, 15:18

No bez żartów. Ja mam nadzieję, że jak zwykle część piszących o swojej nieobecności będzie jednak obecna. Na złość defetyzmowi zacznę szukać rezerwacji ;)

Faktycznie nieobecność Arta i Kuka, gdyby tak sprawy miały wyglądać, byłaby na jubileuszu po prostu straszna. Owszem, uważam że spotkanie może się odbyć nawet w takich warunkach, ale luka w szeregach będzie nie do zastąpienia.
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

oooooo

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: oooooo » 03 lip 2020, 17:22

Cóż, takie smętne życie. Od przyszłego tygodnia zaczynam znów pracę zawodową, na 1/2 etatu, ale zaczynam. Bez urlopu... Jeśli uda mi się ułożyć tak pracę, że będę miał ciurkiem kilka dni, to postaram się wpaść, choć nie wiem, serio. Czasem to już mam po kokardkę, bo to tyle lat, ale to XV...
Sam prawie co roku powtarzałem, że to już ostatnie, ale chyba po XV już wysiądę. Już nie te lata, żeby latać po Sanoku w czapeczce i robić za dziwoląga... Jeśli się wycofam, to wypadałoby to zrobić na XV... przejście na zasłużoną sanocką emeryturę.
Ważne jest jeszcze jedno - do 15 lipca czekamy na informację, czy... No, Cyprian wie, Kuk wie, Carolus i Ursus, więc chyba to już nie jest tajne/poufne. Czekamy, czy będzie dofinansowanie z UE na dwudniową imprezę. Oczywiście układając program i cała otoczkę korzystaliśmy też z doświadczenia Kuka. Jeśli dofinansowanie będzie, to pewnie trzeba będzie przesunąć SSMAW przynajmniej o 2 tygodnie. Dlaczego ? A kto ogarnie taką dużą imprezę, z udziałem gości z zagranicy, kapel, referatami, wykładami, produkcją gadżetów pamiątkowych, talara SSMAW, drukiem porządnego plakatu itd, itd, itd no i z grochówką w półtora miesiąca ??? Oczywiście wszystkie wystąpienia muszą potem być wydane drukiem, więc to nie tylko do SSMAW ale i potem trzeba będzie poświęcić kupę czasu własnego. A tu Kol. Kuk robi taki numer... Czyli - oby dofinansowania nie było...
Szczerze - to sam mam ze swoimi własnymi sprawami chujnię, czyli duże zamieszanie i dół. Tyle, że jakoś trzeba funkcjonować (czyt.: wegetować), więc SSMAW trzeba będzie zaliczyć. Pewnie na smutno i z płaczem, ale...
Tak prywatnie - Kuk, nawet nie wiem, czy list do Ciebie doszedł. No, ale trudno, będę żył w tej błogiej nieświadomości...

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 03 lip 2020, 23:00

KUK DRUCIK pisze:
03 lip 2020, 13:32
Ale właśnie takie podejście do sprawy zabija to spotkanie. Jeśli nie będziecie się oglądać na innych to można to dalej ciągnąć. Tylko musicie tego chcieć. A chętnych na spotkania zawsze się znajdą.
ale to nie polega na "dalszym ciągnięciu", to nie koń na Krupówkach. W takiej formie - to już nie byłoby spotkanie, tylko jakiś słaby erzatz. Tym bardziej, że rok temu była wielka dyskusja co zrobić na jubileusz... No cóż, jak pisałem - na razie nie wycofuję rezerwacji, ale... nie podoba mi (i Teresie też) to! Bo jeśli zabraknie jednej kluczowej osoby - może jakoś przeżyjemy. Ale dwóch?! No nie...
eśli uda mi się ułożyć tak pracę, że będę miał ciurkiem kilka dni, to postaram się wpaść, choć nie wiem, serio
no, więc jakaś szansa jest! Dobre i to :)
Czyli - oby dofinansowania nie było...
jeśli to miałoby oznaczać przesuwanie czy inne kombinowanie - to też mam taką nadzieję :P Zwłaszcza, że Teresa może nie dostać urlopu w drugiej części września. Zresztą ja zawsze byłem zdania, że to ma być przede wszystkim spotkanie przyjaciół i znajomych, a nie wielkie odczyty, druki i tym podobne, gdzie ciężko byłoby odnaleźć swoje miejsce!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości