XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

vFuchsberg
Posty: 6
Rejestracja: 24 mar 2020, 12:56
Lokalizacja: Warschau/Varsó
Kontakt:

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: vFuchsberg » 16 kwie 2020, 12:07

Ech, chyba tym razem i ja dołączę, po tylu latach... :-) Mieszkam co prawda dalej niż kiedyś, ale też i możliwości wydają się większe :-).
na poprzednim forum - Franz Josef II

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 16 kwie 2020, 18:25

Trotta pisze:
02 kwie 2020, 17:13
Mniemam, że obostrzeń nie da się utrzymać dłużej niż do lata. W przeciwnym wypadku należałoby się już rozejrzeć za ciepłymi skórami, przestronną a niezbyt przewiewną jaskinią i zacząć zbierać kości na groty strzał i włóczni...

Więc ja to widzę tak: będzie spotkanie, będzie Art, wirusa nie będzie, do końca sierpnia mam zamiar trzymać się takiego scenariusza, a potem się zobaczy ;)
wirus pewno będzie, tak jak cały czas i co roku jest z nami grypa i inne wirusy - to raczej nie zniknie znienacka, społeczeństwo musi to po prostu przechorować. Jednak mam nadzieję, że życie wróci do takiej normalności, że będzie można poruszać się po kraju i spotykać, inaczej też nie bardzo wyobrażam sobie dalszy życie. Sprowadzenie do linii "dom-praca-sklep"? To nie ma sensu, lepiej od razu strzelić sobie w głowę. Zresztą do lata to i tak będzie za późno, jeśli w maju gospodarka nie ruszy, to nie będzie co zbierać z wielu dziedzin.

Zazdroszczę np. Czechom i Austriakom, oni mają konkretny plan otwierania państwa: zaczęło się od możliwości (ba, zachęcania do) uprawiania sportu na świeżym powietrzu, potem sklepy i galerie, w maju ogródki piwne (to u Czechów :D), hotele (Austriaków), w czerwcu muzea itp.. A u nas nieustanne straszenie i grożenie, oby to nie była przymiarka do stałego trzymania ludzi w domach :cry: Ale staram się być optymistą - bo nikt czegoś takiego by nie wytrzyma 8-)

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 13 cze 2020, 18:07

Wiadomo coś?

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 13 cze 2020, 18:23

Też bym chciał wiedzieć ;)

Ja mam nocleg zarezerwowany już chyba od kwietnia, obecne przepisy jak najbardziej pozwalają zorganizować nam imprezę, więc czekamy na wieści od osób lepiej zorientowanych :P

Cyprian
Posty: 106
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Cyprian » 14 cze 2020, 09:37

Świetnie. Więc czekamy na wieści.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 17 cze 2020, 08:02

No w porównaniu z tym, jak sprawy wyglądały wczesną wiosną, szanse na możliwość spotkania niewątpliwie wzrosły. Wierzę, że będzie!
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 866
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Ursi » 17 cze 2020, 08:29

Ja takoż. Wrzesień zaczyna się zagęszczać od imprez...
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1453
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Trotta » 17 cze 2020, 08:32

Ale ta impreza jest imprezą wszystkich imprez!
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Pudelek
Posty: 205
Rejestracja: 25 maja 2018, 10:14

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Pudelek » 17 cze 2020, 19:44

Nie jest to impreza, którą można kupić w każdym sklepie z imprezami ;)

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: XV JUBILEUSZOWE SPOTKANIE W SANOKU

Post autor: Lenk » 18 cze 2020, 22:26

Może i ja bym się wybrał i was wszystkich poznał z Rzeszowa niedaleko a może się tak zdarzy, że ktoś będzie jechał z Rzeszowa i z kimś się zabiorę.

Pytanie do organizatorów, czy jest wiadomy już jakiś harmonogram zlotu, w sumie to tylko jeden dzień z 5 na 6 ale może ktoś będzie chciał zostać dłużej. Miejsce spotkania ? godz ? jakieś atrakcje ? zwiedzanie ? konkursy ? itd ?

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości