Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

johan1968
Posty: 267
Rejestracja: 03 cze 2018, 18:07
Lokalizacja: Kraków/Krzeszowice

Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: johan1968 » 30 sty 2021, 22:50

Może trochę przed szereg (no - nikt z Kolegów jeszcze nie wrzucił) - więc wstawiam informację, jednocześnie serdecznie zapraszając ewentualnych zainteresowanych, na tym Forum zaproszenie to wstawiając jednak z drżeniem serca, i głęboką nieśmiałością. Wstawiam - bo wiem, że by mnie spotkał opiernicz (!!) - gdybym nie poinformował. Więc... - serdecznie !

Online: Krzysztof Śliwa, Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty.
Organizator: Ośrodek Kultury im. C.K.Norwida Kraków-NH/Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa oraz MSMH Rawelin.
Poniedziałek, 08 lutego 2021, godzina 19:00
Link : https://www.facebook.com/events/736754786956340/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Awatar użytkownika
Ursi
Posty: 865
Rejestracja: 18 maja 2018, 16:57
Kontakt:

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: Ursi » 31 sty 2021, 07:44

Brawo za godzinę 19! Stop dyskryminacji młodych rodziców!
Sicher jest sicher, powiedział Mannlicher i zrobił szperklapę.

dwójkarz
Posty: 1044
Rejestracja: 27 maja 2018, 10:37

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: dwójkarz » 31 sty 2021, 07:46

To dyskryminacja starego ojca, o tej porze zaczynam usypiać (46 i pół), Nika (25) i Julia (3 i pół) muszą mnie budzić.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1451
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: Trotta » 31 sty 2021, 09:17

Dziękuję
Uprzejmie
Pooglądam
Akuratnie!

Bardzo dobra wiadomość. Ja ostatnio zaborsuczony w śniegach generalnego gubernatorstwa lubelskiego, o tej porze będę właśnie wstawać z popracowej drzemki :)
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!


johan1968
Posty: 267
Rejestracja: 03 cze 2018, 18:07
Lokalizacja: Kraków/Krzeszowice

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: johan1968 » 01 lut 2021, 19:45

Trotta pisze:
31 sty 2021, 09:17
Dziękuję
Uprzejmie
Pooglądam
Akuratnie!
Cieszę się, niepomiernie, okazanym zainteresowaniem takiego autorytetu, jak Kol. Trotta. Chociaż - tym bardziej zarumienionym, ciśnienie wzrasta, to ma być tylko - mały kamyczek gawędowy - być może otwierający jakoś świadomiej dyskurs w tematyce, dając pole do popisu gruntownego - innym jeszcze pasjonatom, badaczom, bardziej kompetentnym ostatecznie w tematyce 8-) .
Do pozostałych dotychczas komentujących ;) - oj Wy, biedne "Stare dziadki", i młodzi Tatusiowie -zawsze marudzicie i nigdy Wam nie dogodzi :D ! Tym razem - damy radę - tak jak damy.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1451
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: Trotta » 01 lut 2021, 20:32

To ja jeszcze dopytam - a jakie cerkwie będą przykładami beneficjentów odciśnięcia ? Pytam, bo może jeszcze na jakichś forach warto slajdowisko zareklamować.
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Awatar użytkownika
ljank
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2018, 13:01

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: ljank » 01 lut 2021, 21:44

Straszą limitem 50 miejsc.
Dzisiaj bez trudu zdobyłem miejscówkę na miejsce siedzące z dobrym widokiem na ekran i prelegenta :).

dwójkarz
Posty: 1044
Rejestracja: 27 maja 2018, 10:37

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: dwójkarz » 02 lut 2021, 06:32

Będziemy oglądać cała rodziną

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1451
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: Ślad Wielkiej Wojny - na kościele, cerkwi, klasztorze odciśnięty- webinar (slajdowisko bardziej !)

Post autor: Trotta » 08 lut 2021, 18:30

30 minut! :)
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości