Kazimierz Zagórski lotnik

dwójkarz
Posty: 1044
Rejestracja: 27 maja 2018, 10:37

Kazimierz Zagórski lotnik

Post autor: dwójkarz » 08 cze 2023, 13:27

Taki remanent z poprzedniego wcielenia forum. Swego czasu odnalazłem teczkę Kazimierza Zagórskiego, brałem jak leci, bo bratem Włodzimierza był Kazimierz. Dostałem lotnika, dcę Ilii Muromca XX. Kolega oeffag powątpiewał w zapis jego teczki, podpytał "rosyjskich kolegów", którzy "mojej" wersji nie potwierdzili. Wczoraj otrzymałem wreszcie materiały Tomicza wydane pod koniec zeszłego roku. Jest Zagórski, dca Ilii Muromca XX. Tak tylko notuję ku wielkiem swemu zadowoleniu i radości.

Nb. odnośnik do książki, 199,99 EUR, w Polsce - jeśli się pojawi - z pewnością powyżej 1000 złotych, tiraż 1000 egz, więc bym się nie spieszył, ale... sami wiecie jak jest na świecie, transport od sprzedawcy za darmo w dwa dni InPostem, tak dobrze zapakowanej książki nie widziałem, niestety "rosyjscy koledzy" przegięli - książka jest za wielka, ponad A4, ciężka, kilkaset bitych stron na kredzie, już zdążyła odpaść od okładki i pęknąć w dwóch miejscach na szyciu. Cóż...

Po zamówieniu tej książki stałem się "stałym klientem", 10% zniżki, dostawa za darmo od 49,99 EUR. Oferta bogata, choć raczej bieżąca i tylko wydawnictwa wiodące, nie mają "staroci" i "remanentów".

Sprzedawcę wykombinował w necie Albert xD

https://kniga.lv/shop/russkie-vozdushny ... o-istorii/

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości