XVIII Spotkanie w Sanoku

Art
Posty: 39
Rejestracja: 22 cze 2023, 10:07

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Art » 25 lip 2023, 12:54

Czyli:
1. wieniec będzie (jak dęby nie uschną w tej suszy).
2. baardzo rozumiem Trottę.
3. rezerwacja - Pod Zegarem ? Niestety, tam też poszło na trochę gorsze... Janek już nie jest właścicielem, kuchnia uboższa, tylko widok nadal fajny...
4. Inne sprawy - jak już pisałem, nie wpierniczam się. Róbta co chceta...
Bilety mam już kupione na trasę Warszawa-Sanok -16 sierpnia i Sanok-Warszawa - 7 września.
Za kilka dni sierpień, szybko przeleci, bo jak powszechnie wiadomo czas nie upływa, czas zapierd...

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1463
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Trotta » 25 lip 2023, 13:54

Na południu z suszą może nie być tak strasznie. Chociaż to jeszcze kawał czasu.

Zegar - kurka, choćby trzeba było stołem zagryzać, to jednak widok... Tylko dobrze byłoby, by ktoś miejscowy zagadał nie tylko o rezerwacji miejsca, ale i możliwości ewentualnej prelekcji. Nowy właściciel niekoniecznie musi być zachwycony takim pomysłem, nie ma też obowiązku kontynuowania podejścia Pana Janka.
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Art
Posty: 39
Rejestracja: 22 cze 2023, 10:07

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Art » 25 lip 2023, 14:01

Z tego co pamiętam, Janek ma dobre kontakty z nowym właścicielem, może pomóc w załatwieniu rezerwacji. Z miejscowych to pozostaje Janek i Wrocień...
Jak ustalicie co i kto, to Carolus obiecał mi, że machnie plakacik...

Cyprian
Posty: 107
Rejestracja: 30 cze 2018, 02:32
Lokalizacja: Olesno (opolskie)

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Cyprian » 25 lip 2023, 21:58

Ja niestety pamiętam tylko czasy Zegara... ale widok jest naprawdę super. Faktycznie u nas suszy nie ma. Można powiedzieć klęska urodzaju nawet. Żniwa są w pełni i wyjątkowo dobrze to wygląda.

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1463
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Trotta » 26 lip 2023, 18:28

Ale może kto chętny ze swoim tematem na prelekcję???
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Art
Posty: 39
Rejestracja: 22 cze 2023, 10:07

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Art » 27 lip 2023, 13:57

Jestem po bardzo miłej rozmowie z dawnym właścicielem "Pod Zegarem", Jankiem. Obiecał, że załatwi rezerwację w tym terminie, czyli 2-3 września 2023 r. Czekam na wynik jego rozmowy z nową właścicielką. Potem da mi do niej telefon, żebym mógł obgadać szczegóły, ale co tu obgadywać...
Jedna sprawa ruszona.
Kwestia referatu. Tu nic nie pomogę, bo nie mam pomysłu i siły sprawczej, żeby kogoś męczyć. Może jednak, tak jak sugeruje Trotta, ktoś ma fajny temat, niekoniecznie wojenny, prelekcji i wygłosi ?
Mam tylko pomysł na drugą połowę posiedzenia "Pod Zegarem". Zapewne zauważyliście, że SSMAW w tym roku wchodzi w dorosłość... To już 18 (słownie:osiemnaste) spotkanie... Trzeba to uczcić... Może jakiś tort z golonki ??? :lol: O ile nie będzie zdecydowanych protestów, to jest punkt spotkania. Może pendrivy ze starymi, historycznymi już fotkami ? Cyprian załatwia laptopa.
Plakacik: jeden temat, czyli "Osiemnastka" SSMAW już jest, zobaczymy, jak z prelekcją. Fajny rysunek na plakacik zrobił Andrzej Zaręba, Carolus przetworzy go na plakacik, ale musi dostać paliwko...
No, to by było na tyle z przodu co i z tyłu...

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1463
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Trotta » 27 lip 2023, 16:20

Ja golonki nie lubię... więc tym lepszy pomysł, nie będę podżerał i dla innych więcej będzie! Jestem za! :D

Jako awaryjny referent myślę nad tematem. Ale błagam, może jednak zmienimy, urozmaicimy śpiewkę, może coś niewojskowego albo przynajmniej niewojennego? Czy naprawdę skrót SSMAW ma oznaczać Sanockie Spędy Maniaków Armii i Wojny? :D :D :D
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

Art
Posty: 39
Rejestracja: 22 cze 2023, 10:07

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Art » 27 lip 2023, 20:13

Kurdę, no to masz pzregwizdane, teraz wszyscy gromkim głosem zakrzykną: TROTTA, TROTTA, TROTTA !!! I nikt się nie wychyli nawet o centymetr, a jeśli nawet zaczął coś nieśmiało pzremysliwać, to teraz odetchnie z ulgą i napije się piwa... \
Trzeba będzie zamówić szarlotkę, o ile robi ta sama kucharka... Z Golonką, taka z knagą, to tam już kiepsko, zostają tylko takie mięska wielkości pięści...
No, rozwinięcie skrótu - w cel... Moze jednak ktoś wpadnie na jakiś fajny temat ???

Awatar użytkownika
Trotta
Posty: 1463
Rejestracja: 18 maja 2018, 15:19
Lokalizacja: Lublin/dawniej Kraków

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: Trotta » 27 lip 2023, 20:14

Art pisze:
27 lip 2023, 20:13
Moze jednak ktoś wpadnie na jakiś fajny temat ???
Nadal na to liczę!
Є в Києві злота брама, На тій брамі синьо-жовта фана!

johan1968
Posty: 267
Rejestracja: 03 cze 2018, 18:07
Lokalizacja: Kraków/Krzeszowice

Re: XVIII Spotkanie w Sanoku

Post autor: johan1968 » 27 lip 2023, 20:59

Trotta pisze:
27 lip 2023, 20:14

Nadal na to liczę!

No jasne…
Najlepiej - zapewne - żeby o galopujących rumakach w szarży w 1866 roku, gdzieś pod Oświęcimiem.

Trotta-leń. Szykuj się tam, szykuj, poleruj referat ! - Panjeee Znakomity Prelegent❤️🙏🏻😊.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości