Utrzymanie Forum - koszty

oooooo

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: oooooo » 20 paź 2020, 18:30

Koledzy ! W końcu jak z tą zrzutką na koszty, związane z Forum ? Odpowiedź typu "jak by potrzebował, to by napisał" totalnie mnie nie bawi. Mam w pamięci klapę poprzedniego forum, gdzie jednym z argumentów Franzy była sprawa finansowa - jakie to on ciężary poniósł...
Nie chcę powtórki z rozrywki...

Incubus
Posty: 403
Rejestracja: 05 cze 2018, 13:05

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: Incubus » 20 paź 2020, 19:10

Podpinam się pod Arta

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: Lenk » 20 paź 2020, 22:56

Utrzymanie forum tego czy innego to żadne koszta, ale jeśli można pomóc to jak najbardziej na pewno wielu się znajdzie, ale jeśli nie ma takeij potrzeby również to uszanuję i za to przy następnym zlocie, wspólnym spotkaniu postawię piwko i też będzie

Awatar użytkownika
DAR
Posty: 439
Rejestracja: 02 cze 2018, 23:05
Kontakt:

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: DAR » 20 paź 2020, 23:05

Art pisze:
20 paź 2020, 18:30
jednym z argumentów Franzy była sprawa finansowa - jakie to on ciężary poniósł...
Przecież dobrze wiesz, że to był tylko jeden z pretekstów. Chciał zamknąć to zamkną nawet jakby(śmy) mu parę stówek miesięcznie płacili. To nie kwestia pieniędzy tylko stanu umysłu.
"Dobre od złego jeden krok dzieli - mówi przysłowie
Więc chyba i złe od dobrego?"

Aleksander Sołżenicyn Archipelag Gułag

oooooo

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: oooooo » 21 paź 2020, 21:31

No napewno masz rację, ale... Trzeba wyeliminować wszelkie możliwości niedomówień, nieporozumień i innych takich, dlatego ponowiłem swoje pytanie.

Awatar użytkownika
Lenk
Posty: 225
Rejestracja: 08 maja 2020, 09:45
Lokalizacja: Galicja

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: Lenk » 21 paź 2020, 21:37

Każdy przy najbliższym spotkaniu czy to prywatne spotkanie czy jakaś może giełda staroci czy zlot czy coś innego stawia piwo Art-owi :)

Proponuje się umówić żeby wypłacić mu piwa na zlocie XVI za zaangażowanie w życie forum za prowadzenie zlotów po prostu za wszelkie zasługi :)

oooooo

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: oooooo » 22 paź 2020, 23:30

No i dziękuję... ale... Lenk, nie pisz tak, bo i Tobie ktoś dosoli za to, że mnie tak wychwalasz... Zacytuję Ci niejakiego Wasyła (hłe, hłe, hłe... ): "Teraz mogę się domyślać czemu z roku na rok jest coraz mniej ludzi. Bo jeśli coś nie idzie po twojej myśli albo wizji zaczynasz opluwać. Ale skoro nie można wyrazić własnego zdania to jaki charakter mają te spotkania. Myślałem że jest to grupa miłośników A-W a nie ARTA bo tak wynika z tekstu"
Jako zabójca Forum nie mogę być częstowany piwem, no, ewentualnie piwem z cykutą czy innym cyjankali...
A wracając do inmediaresu - podajcie konto, wpłacę cuś jako emeryt, żeby spać spokojnie i nie wyjść na pasożyta...

azarel
Posty: 33
Rejestracja: 05 cze 2018, 14:01

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: azarel » 23 paź 2020, 08:56

Dołączam do apelu Arta. Proszę nr konta :)

Awatar użytkownika
ljank
Posty: 77
Rejestracja: 04 cze 2018, 13:01

Re: Utrzymanie Forum - koszty

Post autor: ljank » 23 paź 2020, 14:30

azarel pisze:
23 paź 2020, 08:56
Dołączam do apelu Arta. Proszę nr konta :)
Na innych znanych mi forach sprawę załatwiono w taki sposób.
Osoba opłacająca koszty (Admin?) serwera, domeny itp (nie znam się na szczegółach), raz do roku ogłasza: "mamy do zapłacenia X, z poprzedniej zbiórki pozostało Y, proszę by KTO MOŻE wpłacił DOWOLNĄ sumę". I podaje numer konta, zazwyczaj prywatnego.
Często coś pozostawało na kolejny rok, czasami zbiórki były potrzebne co dwa lata.

Deklaruję wpłatę.

ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości