Tokarnia

I wojna światowa (1914–1918)
Awatar użytkownika
Trotta

Re: Tokarnia

Post autor: Trotta » 01 gru 2020, 17:43

No nie Ciebie posądzam - ale wolałem odpisać Tobie, żeby kto domyślny nie napisał : przecież wszyscy wiemy, kto to jest, toż to ... ;)

Więc nikogo za nikogo nie biorę, nie miej urazy, jeśli to tak odczytałeś!
Die Gott als Slav und Magyaren schuf, Sie streiten um Worte nicht hämisch,
Sie folgen, ob deutsch auch der Feldherrnruf, Denn: Vorwärts! ist ungrisch und böhmisch [Grillparzer]

KG

Post autor: KG » 02 gru 2020, 09:23

Art, dzięki za miłe słowa.
Nie ma się o co spierać. Z Artem już jakąś praktykę mamy, bo cytował mnie „na zewnątrz”. I na pewno się dogadamy.
A co do nieużywania imienia i nazwiska na Forum, to kwestia wyboru. Ja nie używam i traktuję to jako część tej naszej zabawy. Wierzę, że nikt mi jej nie będzie chciał popsuć.

johan1968

Post autor: johan1968 » 02 gru 2020, 14:44

KG pisze:
02 gru 2020, 09:23
Wierzę, że nikt mi jej nie będzie chciał popsuć.
Chcieć popsuć - to jest nas - "legion". To takie... niewygodne, chwilami. Wiem za fartuszkiem czyjego (Najwyższego !!) autorytetu się chowam, a wymienić dostatecznie jasno - nie mogę :D .
Ale - "kto się nie boi" - Szanownego Pana KG ;) :D ? Kto się ośmieliłby psuć Mu tą zabawę ?

Incubus

Post autor: Incubus » 02 gru 2020, 19:19

Trotta pisze:
01 gru 2020, 15:03
Ale tak czy inaczej, nadal i nieustająco twierdzę, że to powinno wyjść drukiem.
Mantra, z powtarzania której przez wielu KG ma pewnie trochę krotochwilnego ubawu :) . Jego święte prawo. Przyłączając się też nieraz do klepania tej mantry, wierząc po cichu, że "wołanie nasze do Niego przyjdzie", deklaruję się z chęcią podjęcia wszelkiego niezbędnego wysiłku redakcyjnego ku doprowadzeniu nas do tej drukowanej krainy austro-węgierskiej szczęśliwości...

johan1968

Post autor: johan1968 » 03 gru 2020, 18:03

Incubus pisze:
02 gru 2020, 19:19
Mantra, z powtarzania której przez wielu KG ma pewnie trochę krotochwilnego ubawu :)
Może i ma swój krotochwilny ubaw, wchodzi jednak w grę takie zagrożenie, że Go któregoś dnia zaprosi na kawę (z koniaczkiem, oczywiście) jakieś mikro-grono znajomych fanów, mimochodem dołączy jeszcze kilku - i gremialnie wręczą tomik, sporządzony i wydany "za plecami" - w oparciu o cudowności w nasze ręce i oczy tu oddanymi. Takie - "Dzieła zebrane i z forum-bruku podniesione, bootleg 1". I wtedy - to dopiero "będzię się działo" :lol: . Tak, że - trzymam najszanowniejszego, oraz wiedzą i doświadczeniem predystynowanego Kolegę Incubusa - za ofertę i gotowośc redakcyjną - jak za słowo. Ta cenna deklaracja - może się przydać. Podpowiem tylko jedno - cierpliwość. Tyle wiem, co zjem, znany błazen forumowy jestem, ale - są przecieki. Pewne "smakowitości", niepośledniego ciężaru i gatunku, dojrzewają w kilku co najmniej "piekarnikowych foremkach", jest tam kilka przeapetycznych zaczynów. Tak więc - jest na co jeszcze troszkę poczekać - i wtedy - łap-cap, "Bootleg nr.1", i... tylko czekać na dalsze teksty - do "Vol. nr. 2" ;) :D

Dlugi

Post autor: Dlugi » 07 gru 2020, 14:23

I może to właśnie w ten sposób należały by to zrobić...? ;)

ODPOWIEDZ